Erkekler yine mi siz ya?

Gün geçmiyor ki erkeklerin bir olaysız gününü duymayalım…

Neler yapıyorlar neler.

Sağ olsunlar bu sayede bizde bol bol malzeme buluyoruz.

Bu kez olay ülkemize oldukça uzaklarda gerçekleşiyor. Avustralya’dan bir haber var.

Malum korona virüs belası nedeni ile tüm spor müsabakaları ya ertelendi ya da iptal edildi. İşte ertelenen bu müsabakalar eğer evden gerçekleşebiliyorsa onlara devam ediliyor.

 

 

 

 

 

 

 

Tüm bu nedenlerle ilk kez online olarak düzenlenen Ironman VR Pro Challenge’da triatletler evlerinin salonunda pedal çevirirken Avustralyalı sporcu Mirinda Carfrae ikinci sırada götürdüğü yarış esnasında derecesine mal olan bir talihsizlik yaşadı. Sporcu Carfrae’nin eşi sabit bisiklet düzeneğinin arkasından geçerken kabloya takılınca bağlantıyı kopardı. 88.5 kilometrelik parkuru tamamlayan Carfrae de eşinin bu hatası nedeni ile klasmandan düşmüş oldu ve tüm çabası da maalesef buhar oldu. 39 yaşındaki sporcu olayı, “Diğer odadan kupalarımı getirip beni motive etmek istemiş ancak arkamdan geçerken kabloya takılmış. Ne kadar aptal ya!” sözleriyle anlattı.

Kendisi de bir triatlet olan suçlu eş Timothy O’Donnell suçunu kabullenmenin verdiği mahcubiyetle elinde “Benim hatamdı” yazılı bir pankart tutarken Carfrae de yarışın sunucularına neler olduğunu aktardı.

Kişisel instagram hesabından da konuyla ilgili olarak bir hikâye paylaşan sporcu olayın komik yanını görmeye çalıştığını ancak yarışı tamamlayamamanın da canını sıktığını söyledi ve “Gelecek hafta sonu da Tim yarışacak ama ben onun fişini çekmeyeceğim” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir