Yazın hangi oje renkleri sürülmelidir güneşte elleriniz şahane görünecek

Yazın hangi oje renkleri sürülmelidir? Hangi oje renkleri güneşte hoş durur? İşte sizlere şahane öneriler…

BEYAZ OJE

Uzun senelerdir popüler olan beyaz oje trendini biz en çok glitter oje ile kombinlemeyi beğeniyoruz. Glitter oje ve beyaz ojeyi birleştirerek dikkat çekici manikür tarzı tutabilirsin. Bu oje rengi için badem biçiminde şekillendirilmiş tırnakları seçim etmelisin. Şayet tırnaklarını bir cinsli uzatamıyorsan sıhhatli uzayan tırnaklar yazımızdan takviye alabilirsin.

5addcc1cd585d-k6gS.jpg

SU YEŞİLİ OJE 

Yazı andırdıran en hoş oje renklerinden biri su yeşili oluyor. Ege kıyılarının en hoş tonunu tırnaklarına yansıtarak yaz tarzını bitirebilirsin. Su yeşili tırnaklar, bronz deriye çok yakışıyor. Su yeşili ojenin daha kalıcı olması için üzerine gözetici baz uygulayabilirsin.

5addcc1c9fd47-2YKS.jpg

DERİ RENGİ OJE

Nude makyaj trendi tırnaklarda da kendini gösteriyor. Nude başka bir deyişle deri rengi oje rengi günden güne popülerliğini çoğaldırıyor. Dilerden mat deri rengi oje, dilersen de parlak deri rengi oje seçim edebilirsin. Biz yaz aylarına en çok parlak bitişli deri rengi ojeyi yakıştırıyoruz. Bronz derisine yakışacak bir deri rengi oje arıyorsan pembe alt tonlu deri renklerine öncelik vermelisin.

5addcc1c81395-pRi1.jpg

SARİH RENK OJE

Tertemiz görünen eller için yaz ayları süresince sarih renkli ojelerden bırakamıyoruz. Rakı beyazı oje, sarih beyaz oje gibi renklerle yanılgısız görünen ellere sahip olabiliyoruz. Sen de bu renkleri henüz sınamadıysan bu yaz mevsiminde acilen denemelisin.

5addcc1c98173-kk3b.jpg

MAVİ OJE

Yaz aylarında en sık sürdüğümüz oje renklerinden biri mavi oje oluyor. Mavi ojeni hem özel davetlerde hem de günlük maniküründe kullanabilirsin. Mavi ojenin göz akdikeni görünmesi için üzerine yıldız, kalp, çiçek gibi figürler çizebilir ve bunları pembe veya yeşil gibi kontrast renklere boyayabilirsin.

5addcc1ca73db-KquB.jpg

KEMİK RENGİ OJE

Sarih renkli ojeleri seviyorsan yaz mevsiminde kesinlikle kemik rengi ojeyi sınamanı öneriyoruz. Özellikle buğday derililere çok yakışan bu renk, elleri pak ve çağdaş gösteriyor. Dilersen tırnaklarını badem biçiminde şekillendirip kemik rengi oje ile renklendirebilirsin. Kemik rengi ojenin daha parlak görünmesi için transparan parlatıcı uygulamayı unutma.

5addcc1caf052-TBet.jpg

SARI OJE

Sosyal medyada sık sık gördüğümüz sarı ojeler hakkında ne düşündüğünü çok merak ediyoruz! Sarihçesi biz sarı ojelere alışmaya başladık ve yaz aylarında bol bol sürüyoruz. Sen de yeni manikür trendlerini sınamayı seviyorsan sarı ojeleri sürmeye başlayabilirsin. İlk sınamada sarı ojeye gözlerinin alışması için deri rengi oje sürdüğün günlerde yalnızca yüzük parmağına sarı oje sürebilirsin. Yaz bitmeden uygulaman gereken oje modelleri arasında sarı tırnak ilk sırada geliyor.

5addcc1cbf4b8-fbb4.jpg

PUDRA RENGİ OJE

Sade manikür stilini beğeniyorsan pudra rengi oje sürebilirsin. Sarih pembe tonlarındaki pudra rengi oje tırnaklarına natürel bir görünüm verecek. Uzun tırnakların varsa sarih renkli ojeler sayesinde tırnaklarını daha dikkat çekici bir hale getirebilirsin.

5addcc1ccd7fc-ejFZ.jpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.