Teknoloji ve Kilo verme siteleri…

Günümüzde teknoloji hayatımızdaki neredeyse her şeyi kolaylaştırıyor. Bu kilo vermek de ilgilendiriyor. Teknoloji yardımı ile zayıflamanın yollarını merak ediyor ve size yardım edip edemeyeceğini öğrenmek istiyorsanız okumaya devam edin.

Zayıflama sitelerinden birine üye olun

İnternette zayıflamaya destek olan pek oldukca site ve destek grupları var. Bu gruplardan birine katılabilirsiniz. Sizinle aynı amaçları paylaşan kişilerle iletişimde olmak ve data alışverişi yapmak, motivasyonunuzu artıracaktır.

Rejim Listeleri

Rejim Günlükleri

Rejim Grupları

Güncel Rejim Haberleri

Rejim Şekilleri ve Deneyimlerimiz

Rejim Sual / Yanıt

Sıhhatli Beslenme

Zayıflama Kürleri

Rejim Başarı Öyküleri

Toplumsal networkleri kullanın

Toplumsal network teknoloji yardımı ile zayıflamanın yollarından biri. Tavsiyeler, tarifler ve yararlı egzersizler devamlı elinizin altında. Zayıflamanıza destek olacak programlar bulabilir ya da arkadaşlarınızın ne durumda bulunduğunu görüp, motive olabilirsiniz.

Hedeflerinizi toplumsal medyada duyurun

Bu şekilde kendinizi hedefleriniz doğrultusunda çalışmaya zorlamış olacaksınız. Böylece, kaç kilo vermek istediğinizi arkadaşlarınız içinde duyurmak, sizi daha çok görevli hissettirecek ve daha motive olacaksınız.

Arama Motorlarından faydalanın

Bugünlerde neredeyse her şeyin yanıtını arama motorlarında bulabiliyorsunuz. Zayıflamaya çalışırken, bu arama motorunu kullanmak size destek olabilir. Yeni düşük kalorili tarifler bulabilirsiniz. Değişik, sevmiş olarak yapabileceğiniz egzersiz türlerini keşfedebilirsiniz. Fakat bulduğunuz bilgilerin doğruluğunu denetim etmekte yarar var, şu sebeple arama motorlarında rastladığınız her bilginin doğru olma garantisi yok.

Telefonunuza uygulama yükleyin

Günümüzde akıllı telefonlarla her şeyi yapmak mümkün. Zayıflamaya destek olmak suretiyle hazırlanmış pek oldukca uygulamadan birini ya da bir kaçını telefonunuza yükleyip kullanın. Bu uygulamalarla, aldığınız kalorilerin kaydını tutup, besinlerin kalori hesaplamalarını yapabilirsiniz. Ek olarak, yürüyüp koştuğunuzda kaç kalori yaktığınızı gösteren uygulamalar da mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.