Sıla’ya Sosyal Medyada Destek Yağdı

 

Ünlü şarkıcı Sıla, şiddet gördüğü gerekçesiyle Ahmet Kural’dan şikayetçi oldu. Ahmet Kural ve Sıla’nın beraberliği 2018’in ilk aylarında bitmişti. İddiaya göre Ahmet Kural Sıla’ya tokat atmıştı. İkili Ekim ayında yeniden görüntülendi. Bu defa evlilik haberleri havada uçuşmaya başladı. Ailelerin tanışması ve evlilik iddiaları günden güne arttı. İkili ise bu konuda pek bir şey söylemeden, ilişkilerine kaldıkları yerden devam ediyordu. Taa ki geçtiğimiz güne kadar! Sıla, sevgilisinden şiddet gördüğünü öne sürerek, savcılığa suç duyurusunda bulundu.

 

Sıla’nın avukatı Av. Dr. Rezan Epözdemir ise evde yaşanan darp, cebir, psikolojik şiddet, hakaret ve tehdit olayının yaşandığını belirterek, dün itibarıyla koruma kararı çıkardıklarını, savcılığın da Sıla’nın ifadesine başvurduğunu söyledi.

“Yerlerde sürüklendim, kafam duvarlara vuruldu. Kaçmaya çalıştığım sırada, Ahmet Kural tekrar yakaladı ve kafama kül tablasıyla vurdu. Yoğun hakarete maruz kaldım. Yaklaşık 45 dakika sürüyor bu saldırı”

İfadesinde ayrıca evden çıkmaya çalışırken Ahmet Kural’ın tekrar kendisini yakaladığını ve tekrar bir boğuşma olduğunu belirten Sıla, bu sırada üstünün başının parçalandığını, zar zor kapıyı açıp kaçtığını ifade ediyor. Sıla, panik içinde şoförüne ulaştığını ve şoförü tarafından kurtarıldığını söylüyor. Olaydan hemen sonra eve gittiğini, evindeki hizmetçisinin de kendisini görünce şoka girdiğini belirten Sıla, onları da tanık gösteriyor. Sıla, saldırıya ilişkin, karakola giderek darp raporu da alıyor. Sıla’nın vücudundaki morluklar tespit edildikten sonra savcılığa başvuruluyor.

Ve sosyal med

https://www.instagram.com/p/BppARNIDjVf/

Sosyal Medyadan Sıla’ya destek gecikmedi…

https://www.instagram.com/p/Bpo8kqknslF/?utm_source=ig_embed

”Türkiye’nin en büyük sorunu KADINA ŞİDDET! Kadına, çocuğa, hayvana! Toplumun her alanında, her kesiminde şiddet var! Psikolojik ya da fiziksel şiddet fark etmez!
Sıla’nın yaşadığı korkunç olay için çok üzgünüm! Onun dik duruşunun ve cesaretinin tüm kadınlarımıza örnek olmasını istiyorum! Kimseden korkmayın! 
Çocuklarınızı “Sen erkeksin yaparsın” ya da “Sen kızsın yapamazsın” şeklinde ayırarak değil İNSAN olarak yetiştirin! İnsan olan hiç bir canlıya zarar vermez! 
Tüm iyi dileklerim seninle…”

Yanındayız Sıla!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.