Saçı Uzatan Özel Yağ Karşımı

Saç organik ve kimyasallardan uzak bir yapıdır. Süratli uzatabilmek ve sıhhatli kalmasını sağlamak için saçı uzatan hususi yağ karışımı tarifi hazırladık. Oldukça etkili olan bu karışımı uygulamaya başladıktan 2 ay sonrasında saçlarızdaki değişime inanamayacaksınız.

Saçı Uzatan Hususi Yağ Karşımı

Saç uzatma mevzusunda etkili ürünler kullanabilmek için ilk olarak saçın yapısını bilmek gerekiyor. Saçın temel maddesi proteinlerden oluşur ve kırılgandır. Tamamen organik yapıda olan saça en etkili çözüm gene organik içeriklerden gelecektir. Naturel bakım yağları saçın kırılmasını, dökülmesini, yıpranmasını engeller ve süratli uzamasına destek sağlar.

Saç sorunlarınıza en uygun saç bakım yağlarını bulmanız gerekiyor. Bayanların saç mevzusunda ilgilenilmiş olduğu mühim konulardan kabul edilen süratli uzaması için hususi bir tanım hazırladık.

Saç Uzatan Hususi Yağ Karışımı

15 damla saf zeytinyağı 15 damla jojoba yağı 10 damla hint yağı 7 -8 damla argan yağı 7- 8 damla susam yada badem yağı

Bu karışımın içindeki tüm yağlar yüksek oranda A, B ve K vitamini ihtiva eder. Bu vitaminler saç diplerinize uygun bakımı yapmış olur. Naturel yağların ihtiva ettiği E vitamini ile saçınız rutubet dengesini elde etmiş olur. Elastik olan saç kırılmalardan ve ısının zararı olan etkilerinden korunmuş olur.
Bu karışımı haftada 2 yada 3 kez uygulayabilirsiniz. Saçınızda minimum 2 saat beklemeye alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.