En Pürüzsüz Bacaklara Sahip Olmak İçin Püf Noktalar!

Bacaklardaki batıklar ve lekeler oldukça rahatsız edici bir görünüme kapı aralamaktadır. Siz de bacaklarınızdaki bu görünümden rahatsız olanlardansanız size önereceğimiz 4 bakım teklifini uygulayabilirsiniz. Bu kürleri düzenli uyguladığınız takdirde pürüzsüz bacaklar hayal değil. İşte mükemmel ve güzel görünen pürüzsüz bacaklar için 4 bakım teklifi!

Tüyo 1: Bal Kürü

Malzemeler: 3 yemek kaşığı bal, 4 yemek kaşığı toz şeker

Hazırlanışı: Bal ve şekeri bir kapta karıştırın. Karışımı parmaklarınızla masaj yaparak bacaklarınıza uygulayın. 3-4 dakika masaj yaptıktan sonra ılık suyla yıkayabilirsiniz. Bal kürü bacaklarınızı beslerken bu arada tesirli bir peeling yapacaktır.

Tüyo 2: Susam Yağı Kürü

Malzemeler: 4 yemek kaşığı susam yağı, 5 yemek kaşığı limon suyu

Hazırlanışı: Susam yağını ve limon suyunu bir kapta karıştırın. Duştan sonra bir pamuk yardımıyla bacaklarınıza uygulayın. Zamanınız varsa masaj yaparak uygularsanız çok

Tüyo 3: Yumurta Maskesi

Malzemeler: 6 yemek kaşığı toz şeker, 1 yumurtanın akı

Hazırlanışı: Şeker ve yumurta akını bir kapta karıştırıp bacağınıza uygulayın. Maskenin kurumasını bekleyin ve kuruduktan sonra masaj yaparak ovalayarak çıkarın. Hemen peşinden ılık suyla yıkayabilirsiniz.

Tüyo 4: Limon Ve Deniz Tuzu

Hazırlanışı: Arzuladığınız kadar limon suyu ve deniz tuzunu bir kapta karıştırın. Duşta bacaklarınızı iyice keseleyip yumuşatın. Bu karışımı bacaklarınıza masaj yaparak uygulayın. Ardından ılık suyla yıkayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.