Kışın mini etek nasıl giyilir bu önerilerle üşümeyeceksiniz!

Kışın mini etek nasıl giyilir? Bacaklarım üşüyecek kaygısıyla mini etek giymek istemeyenler, kışın mini etek giymenin püf noktalarını sizler için hazırladık!

VÜCUDUNUZU SARAN KIYAFETLER GİYİN 

Mini eteğin üzerine vücudunuzu saran kıyafetler giyerseniz eğer, bu durum vücudunuzun sıcak kalmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda vücudunuzun daha güzel görünmesini sağlayacaktır. Sıcak bir kazak ve bot ile şortunuzu kombinlediğinizde çekici bir trend yakalamış olursunuz. Sadece şeritli çorap, tayt, pantolon giyebilirsiniz ve mini etek ve elbiselerini patenci ayakkabı ve ayak bileğine kadar uzanan pantolonlarla kombinleyebilirsiniz.

manset-etek-tVFs.jpg

Kışın mini etek nasıl giyilir? Yaz boyunca giydiğimiz tiril tiril elbiseler artık yok. Elbise giymeyi seviyorsunuz, fakat havalarında soğumasıyla birlikte bu alışkanlığınıza artık bir son vermenin zamanı geldiğini düşünüyorsanız, acele etmeyin! Bacaklarım üşüyecek kaygısıyla kış boyunca etek giymekten çekinenler buraya! Size vereceğimiz kışın mini etek giymenin püf noktaları sayesinde siz de kışı etek giyerek geçirebileceksiniz. İşte kışın mini etek giymenin püf noktaları!

soguk-havalarda-mini-etek-giymenin-nhog.

YÜKSEK ÇİZMELERDEN YARARLANABİLİRSİNİZ! 

Aynı zamanda mini eteğinizi ince çorap yüksek çizmelerle de kombinleyerek ünlüler gibi şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Herkes tayt giymek istemeyebilir ya da her fizikte tayt düzgün bir görünüm sağlamayabilir.

soguk-havalarda-mini-etek-giymenin-eJV4.

MİNİ ETEK ALTINA TOZLUK GİYEREK FARK YARATIN! 

Kışın mini etek giymek istiyorsunuz fakat soğuktan ve üşütmekten de bir o kadar korkuyorsunuz.Endişelenmeyin! Eteğinizin altına giyeceğiniz herhangi bir tozlukla bacaklarınızı soğuktan koruyabilirsiniz. Mini eteğinizin altına kalın bir çorap giyebilirsiniz. Ya da dar bir pantolonla mini eteğinizi kombinleyebilirsiniz. Bu kombinler sizi sıradanlıktan kurtaracak farklı bir tarz yaratmanızı sağlayacaktır.

soguk-havalarda-mini-etek-giymenin-jgiJ.

SÜREKLİ HAREKET EDİN 

Şık giyinen kadınların ortak bir özelliği vardır. O da şudur ki: Şık giyinen kadınlar soğuktan korunmak için sürekli hareket halindedir. Vücut ısınızı korumak istiyorsanız yürüyüz yapabilirsiniz. Yürüyüş yaparken bacaklarınız hareket halinde olacağından vücudunuz kısa süre içerisinde ısınacaktır. Mutlaka külotlu çorap ile giyin. Bu kalçalarınızın da üşümesini engelleyecektir.

soguk-havalarda-mini-etek-giymenin-Y0Sv.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.