İpekyol Güz-Kış koleksiyonu 2018-2019 görücüye çıktı

İpekyol Güz-Kış koleksiyonu görücüye çıktı. İpekyol koleksiyonunda öne çıkan parçaları ve koleksiyonun ayrıntılarını sizin için hazırladık.

ipekyol-sonbahar-kis-koleksiyonu10-E1SN.

Yeni sezon geçişine ithafen eforlu ve kadınsı duruşuyla başrol oyuncusu parçaları elinde bulunduran Ipekyol Güz-Kış 2018-2019 Koleksiyonu sıcak renklerin heyecanı ve umulmadık ayrıntılarıyla karşınıza çıkıyor. Günden güne geçiş mevsimini sezdiren havalara karşı pilise ayrıntılarla zenginleşen giysi ve etekler, eşarp deseninin değişik kumaşlarla desteklendiği ceket, triko ve bluz üçlüsü Ipekyol Güz-Kış 2018-2019 Koleksiyonu’nda yer alıyor.

ipekyol-sonbahar-kis-koleksiyonu-WkL8.jp

Sezonun anahtarını elinde yakalayan patchwork ayrıntıları koleksiyonun kontrolü altına giriyor. Tabiatl tonlarla harmanlanan, üç ebatlı tesiri veren çiçek ve çizgi ayrıntılı trikolar ikonik bir duruş sergilerken spor görünümü elden bırakmıyor.

ipekyol-sonbahar-kis-koleksiyonu2-3bkw.j

Ofis şıklığına atıfta bulunan kuşgözü kemer ayrıntılı ceket-pantolon ekibi ile maksimum tarz çizgisi tutulurken, geçmişten günümüze sezon trendine tüm gücüyle hükmeden ekoseler pantolon ve etekler banallerin sezonda kontrol kuracağının sinyallerini veriyor. Total look görünümü bu yıl ceket ve etek ekiplerinde olduğu kadar uzun hırka, etek ve twin set trikolarda ortaya çıkan ton sür ton renk geçimiyle ılık yellere karşı tarz dolu bir çağrıda bulunuyor.

ipekyol-sonbahar-kis-koleksiyonu3-FM7d.j

Suni kürk atkı kullanımıyla soğuk havalara karşı gardını alan yün ceket, palto ve sıradan trençkotlar kemerlerle kullanılarak bel hattına dikkatleri sürüklüyor. Jakar ve romantik çiçek desenli pantolonlarla toplanan bu çağdaş tamlık, albenili olduğu kadar renkli bir görünüm sunuyor.

ipekyol-sonbahar-kis-koleksiyonu7-YIsT.j

Gecenin sihrini yansıtan payet, dantel ve ipeksi dokular tüm yansımaları içinde barındırarak giysi ve bluzlarda ortaya çıkıyor. İşlemeli yakalar, offshoulder ayrıntılar göz akdikeni parlaklığıyla Ipekyol Güz-Kış 2018-2019 Koleksiyonu’nda yerini alıyor.

ipekyol-sonbahar-kis-koleksiyonu4-CXJ9.j

Pudranın softluğu, bırakılmaz siyah ve beyazlar, mevsimin yansıması bakır, lacivert, ekru, haki, yeşil, konyak rengi, turuncu ve sırlı kırmızılar tabii tonların karmasıyla buluşarak içinizi ısıtan bir renk seçkisi oluşturuyor.

ipekyol-sonbahar-kis-koleksiyonu5-8K4s.j

Grafik çizgisinden şaşmayan desenler, üç ebatlı tesirini sezdiren romantik çiçek motifleri, her sezon tesirini ilk günkü gibi yaşatan nazik puantiyeler ve ehlileşen pars desenli çağdaş kesimler tabiat desenleriyle toplanıyor. Color block ayrıntılarıysa sezonun tarz sürprizi olarak kombinlerde yerini alıyor.

ipekyol-sonbahar-kis-koleksiyonu8-4pL7.j

Grafik çizgisinden şaşmayan desenler, üç ebatlı tesirini sezdiren romantik çiçek motifleri, her sezon tesirini ilk günkü gibi yaşatan nazik puantiyeler ve ehlileşen pars desenli çağdaş kesimler tabiat desenleriyle toplanıyor. Color block ayrıntılarıysa sezonun tarz sürprizi olarak kombinlerde yerini alıyor.

ipekyol-sonbahar-kis-koleksiyonu6-86KE.j

Aksesuarlarda şekillenen heykelsi formlu parıltılı küpeler tüm dikkatleri tek bir yerde toplarken normallere aktüel bir yorum katan inciler, geometrik yüzük ve kolyeler ayrıntıcı bir şıklık sunuyor. Sivri burunlu terlikler ve kitten topuklu botlar sezonun eforlu oyuncuları arasında kombinleri tamamlarken mono çantalarda puantiyeli eşarp aksesuarlar ve kanvas kullanımı yanılgısız bir şıklık sunuyor. Göz kamaştıran taşlı kutu ve zarf formlu çantalar şık gecelerde ışıltı saçıyor.

 

 

ipekyol-sonbahar-kis-koleksiyonu9-tdZ3.j

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.