Her Zaman Güzel Görünmenin Sırları

Bilinmeyen güzellik sırrını öğrenmek ister misiniz? Daima güzel görünmenin sırları nedir? Sıhhatli ve parlak bir cilde haiz olabilmek için doğru şekilleri bilmeniz gerekiyor.

Her Vakit Güzel Görünmenin Sırları

Güzelliğin püf noktaları ile cildinizin daima mükemmel görünmesini sağlayabilirsiniz. Güzel bir cilde haiz olabilmek için ufak ayrıntıları öğrenmeniz gerekiyor. Bazıları anneanne yöntemi bazıları ise bilimsel araştırmalar sonucu keşfedilmiş uygulamalardır. Bu şekilleri alışkanlık haline getirebilirsiniz.

Her Vakit Güzel Bir Cilt İçin

Cildinize kesinlikle buz küpleri uygulayın. Buz donuk cildin canlanmasına destek verir. Akne yada sivilce problemi yaşayan bir cildiniz var ise fazlaca sık yıkamayın. Bu açık iltihabın dağılmasına niçin olabilir. Cildinize fazlaca fazla dokunmayın. Makyajınızı temizlemeden ilkin ellerinizi sudan geçirin. Maden suyunu su ile karışmasını sağlayarak cildinize uyguladığınızda cildinizde canlanma olmuş olur. Boyun bölgenizdeki deri son aşama kırılgan olduğundan hergün nemlendirmeyi ihmal etmeyin. Yastık kılıflarınızı sık sık değiştirin. Bakteri üremesini engellemiş olmuş olursunuz. Sivilceye yatkın bir cildiniz var ise kese yada süngerler ile ovalamayın. Hafifçe göz etrafı makyajı ile göz çevresindeki koyu halkalardan kurtulabilirsiniz. Esmer ve kırılgan olamayan cilde haiz olsanız da kesinlikle 30 SPF koruma özelliğine haiz güneş koruyucuları kullanın. Telefon ekranınızı daim temiz tutun. Cildinizle temas ettiğinde bakteriler cilt yüzeyine yapışır. Kan dolaşımınızın daha rahat olması için akşamları kesinlikle sütyenlerinizi çıkarın. Göz altınızdaki morluklardan derhal kurtulabilmek için ince bir dilim patates kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.