Gül Kaynak Sağlıklı Zayıflamak İçin 10 Altın Kural

Zayıflamak için bir tek rejim yapmak kimi zaman kafi olmayabiliyor. Rejiminizi yaparken belli kuralları hergün gerçekleştirirseniz zayıflama sürecinize büyük seviyede katkı elde edecektir. Uygulaması zor olmayan bu kuralların neticeleri oldukça etkilidir.

Her sabah uyanınca ilk iş olarak 2 büyük bardak ( minimum 400cc’lik) oda sıcaklığında su içilmesi lüzumlu.Gün içinde minimum 3 litre su içilmesi gerekmektedir. Suya isteğinize bakılırsa taze sıkılmış limon suyu yada elma sirkesi ekleyebilirsiniz.Yemeklerle beraber kesinlikle su içilmeyecek. Yiyeceklerden otuz dakika ilkin bırakılmalı ve 1 saat sonrasında yine içmeye başlanmalı.Her gün 3 poşet karbonat, 1 çay kaşığı Himalaya Tuzunu suya eritip içilecek Her bir poşet ( 5 gram) bir su bardağa. Bir çay kaşığı tuz da gene başka bardağa konulacak. Zamanları size kalmış yeter ki her gün içelim.Zayıflama kuralını yaparak siyah çay, kahve, kola, alkol, gazlı içecekler, hazır kutu meyve sularından içilmeyecek. Bunlar oldukça mühim!En büyük öğünümüzü sabah 11:00 ile öğleden sonrasında 16:00 arası yenecek.Güneş batınca çorba haricinde bir şey yenmeyecek. Sebze çorbası ve mercimek çorbası olabilir.Zayıflama kürümüz süresince süt, peynir, yoğurt, yumurta ve tavuk tüketilmeyecek.Ekmek 11:00 – 16:00 haricinde saatler içinde ekmek yemeyeceksiniz. Bu saatler içinde kesinlikle kızartılmış ve beyaz ekmek dışındakiler tüketilmeli.Her gün açık havada minimum 30 dk. Yürüyüş yapılacak. Park, koru, deniz kenarı tercih sebebidir.

 

Etiket Rejime Başlarken rejim hakkında bilgiler Rejim hataları Rejim Kuralları Gül Kaynak Gül Kaynak Rejim Tavsiyeleri HIZLI KILO VERME kilo vermek için yapılması gerekenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.