Erkeklerde Psikolojik Rahatsızlık Belirtileri

Eşinizin, sevdiğiniz kişinin psikopat olduğundan mı şüpheleniyorsunuz? psikoloji bozukluğu emareleri nedir? makalemizde kimyası bozuk, ruhi yönden dengesiz kişilerin davranışlarına yer verdik. Bu belirtilerden bazıları yada hepsi aynı kişide toplanmış olabilir.
Psikopat olan kişilerin ortak özellikleri şu şekildedir;

Oldukça şirin, duygusal, sempatik gözükürler, tanışmanızdan bir süre sonra gerçek yüzünü gördüğünüzde bu adam o olması imkansız diyip şok olmuş olursunuz!psikoloji_bozuklugu_belirtileri (1)

Egoları fazlaca güçlüdür, kendilerini öteki insanlardan üstün yaratılmış olarak görürler.psikoloji_bozuklugu_belirtileri (2)

Enerjik, kabına sığmayan bir yapıları vardır, durdukları yerde duramazlar, çoğunda hiperaktivite bulgularına rastlanır.psikoloji_bozuklugu_belirtileri (3)

Yalan anlatmaya meyillidirler, işin kötüsü söyledikleri yalanlara kendilerini de inandırırlar.psikoloji_bozuklugu_belirtileri (1)

Acıma duygusundan mahrumlardır, işledikleri suça bir kılıf bulup, vijdan azabı çekmezler.psikoloji_bozuklugu_belirtileri (2)

Empati hisleri gelişmemiştir, sizin derdinizle dertlenme şeklinde bir durum onlar için söz
mevzusu değildir, ölüm, hastalık şeklinde durumlara karşı bile duyarsızdırlar.psikoloji_bozuklugu_belirtileri (4)

Çalışıp kazanmaktansa asalak olarak yaşamayı seçerler, güç ve para için başkalarını kullanırlar.psikoloji_bozuklugu_belirtileri (3)

Hayalin ideali olmaz fakat onlar hep olmayacak şeyleri hedeflerler, kendi beceri ve başarılarını abartırlar. Geleceğe dair hayallerini dinlerken yok artık, bu ne diyor ya diye aklınızdan bile geçebilir.psikoloji_bozuklugu_belirtileri (5)

Evliliklerinde başarısızdırlar. 3,4,5 sayısız kere evlenip boşanabilirler, şansa bakın ki her seferinde evlenmeye ikna edebilecekleri bir bayan bulurlar.psikoloji_bozuklugu_belirtileri (6)

İlgili makaleler

Eşinizin Psikopat Bulunduğunu Anlama Yolları Tıklayınız

Kocam Bir Psikopat mı Öğrenmek İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.