Asyalı Kadınların Bilinmeyen Güzellik Sırları

Tüm dünyanın ciltlerine imrenerek bakmış olduğu asyalı bayanların bilinmeyen güzellik sırları nedir öğrenmek ister misiniz? Cilt beyazlatma, cilt bakımında yeşil çay ve daha fazlası burada.

Asyalı Bayanların Bilinmeyen Güzellik Sırları

Daima olduğundan daha genç ve canlı haiz olan asyalı hanımefendiler bunun için eski çağlardan beri kendilerine ilişkin hususi yöntemler uyguluyorlar. Her genç kadının bilmiş olduğu bu yöntemler ile cilt bakımlarını tam olarak elde etmiş oluyorlar.

Yüz Yıkamada 4-2-4 Yöntemi
Asyalı bayanların büyük bir kısmı bu yöntemi kullanıyor. Yüzünüzü 4 dakika süresince sudan geçirin. 2 dakika süresince cildinize bakım yağı ile masaj yapın. Sonrasında 4 dakika süresince yine sudan geçirin.

Konjak Sünger Kullanın
Cildinizi derin bir halde temizlemek için hususi bir konjak süngeri kullanabilirsiniz. Bu konjak bitkisinin köklerinden üretilen bir süngerdir. Kullanmadan ilkin, yumuşak hale getirmek için birkaç dakika ılık suya batırmak için bırakın. Ondan sonra birazcık hafifçe sıkıştırın ve alnından başlayarak çeneye doğru hareket eden dairesel hareketler kullanarak yüzünüzü paklayın.

Haftalık Serum Tedavisi
Hususi olarak cildinize uygun ürünleri kullanın. Kesinlikle serum kullanın. Burada püf noktası ise ince yapılı ürünleri ilkin yoğun yapılı olanları ise sona getirecek şekilde kullanın.

Güneşten Uzak Durun
Beyaz tenin en mühim güzellik sırlarından biri de beyaz cilt sadece beyaz cilde haiz olabilmek için yüksek faktörlü güneş kremlerini kullanmak yetmez. Güneşin yoğun olduğu saatlerde dışarıya çıkmayın.

Mucize Pirinç Suyu
Daha ilkin duymuş olabilirsiniz. Denemediyseniz deneyebileceğiniz kolay pirinç suyu uygulaması asyalı kadınlardan yayılmış olan cilt beyazlatmada en malum yöntemler içinde içeriyor. Cildinizin renk tonununda eşitlenmesine destek verir.

Nane ve Yeşil Çay İle Maske
İster bu malzemeler ile evinizde maskeler hazırlayın. İstersenizde bu içeriklere haiz olan ürünleri kullanın. Bu bitkiler hem cildi ferahlatır hemde antioksidan özellikleri ile cildinizin yaşlanmasını engeller. Yüzünüzde kullanmak istemezseniz ise çay olarak tüketebilirsiniz.

 

Ürünleri Köpük Haline Getirin
Sabun yada katı bir temizleyici kullanıyorsanız yüzünüze direkt uygulamak yerine köpük haline getirerek uygulayın. Bu ürünleri süngerler ile cildinize uygulayabilirsiniz.

Eşitlenmiş Bir Cilt
Cilt rengindeki eşitsizlikleri giderebilmek için hususi olarak üretilen maskeleri kullanabilirsiniz. Bu cildinizdeki öteki uygulamalar için cildinizi hazırlayacaktır. Evde cilt rengini beyazlatmak Sandal ağacı cilt beyazlatma tarifi için deneyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.