4 Adımda Mezuniyet Gecesine Hazırlanın

Senelerdir beklediğiniz anlardan önde gelen mezuniyet gecesine 4 adımda hazırlanın. Ne şekilde mi? Detaylar Bayanlar Kulübü ayrıcalığıyla!

Eğitim hayatınızı taçlandıracak anlardan önde gelen mezuniyet geceniz için hazırlıklara başlamış olabilirsiniz. Saç modeliydi, elbiseydi, ayakkabıydı derken seçim yapmakta kararsız kalabilir ya da size asla yakışmayacak seçimler yapabilirsiniz.

Mezuniyet geceniz için akıllarda son duracak şey kuşkusuz giysiniz. O nedenle ince eleyip sık dokumakta haklısınız. Bu mevzuda bizimde iyi fikirlerimiz olabilir düşüncesiyle sizlerle bu yazıyı paylaşmak istiyoruz. Bakalım 4 adımda mezuniyet gecesine hazırlanmanın sırrı neymiş beraber görelim.

4 Adımda Mezuniyet Gecesine Hazırlanın

Tekrarı isteseniz de olmayacak olan mezuniyet geceniz için tüm hazırlıklara şimdiden başlayabilirsiniz! Yazımızı 2017 mezuniyet trendlerini göz önüne alarak hazırladığımızı belirtmek isteriz.

Tarzınızda Seçim Yapın

Okul hayatınız süresince çevreniz tarzınızı aç oldukca öğrenir. Bundan dolayı tarzınızın haricinde seçimler yaparak arkadaşlarınızı hayal kırıklığına uğratmayı düşünmeyin. Mezuniyet gecesine hazırlık sürecinde 4 adımdan ve en önemlisi bu diyebiliriz. Öğrencilik hayatınızdaki tarzınızı destekleyen mütevazi ve şık modeller tercih etmenizde yarar var.

Mezuniyet Gecesi İçin Hazırlık Önerileri

Mezuniyet Gecesi İçin Hazırlık Önerileri

Ağır Modellerden Kaçının

Mezuniyet gecesi için en stresli seçimlerin başlangıcında giyim geliyor. Kısa, uzun, kabarık ya da palet işlemeli.. vb. Seçenekler oldukca olunca seçim yapmakta da organik olarak zorlanabilirsiniz. Size önerimiz ağır paletli modellerden kaçınmanız. Sonuçta düğüne gitmiyorsunuz, okul arkadaşlarınızla eğitim hayatınızı bir tık daha yukarıya taşımanın sevincini kutlayacaksınız.

Alçak Topuklu Ayakkabılar Alın

Mezuniyet gecenizde yüksek topuklu ayakkabı giymeyi düşünüyorsanız yanlış yapıyorsunuz. Uzun süre ayakta kalacağınızı hatırlatmak isteriz. Bu şekilde bir tercih yaptığınızda dayanabileceğiniz süre maksimum 1 saat. Geriye kalan zamanda iyi oturmalar diliyoruz! En iyisi siz yüksek topuklu ayakkabılar yerine alçak topuklar tercih edin ki gecenin tadını çıkarın.

Bolca Spreyli Saçlardan Uzak Durun

Mezuniyet gecenizde yaşınızın üstünde bir görüntü vermek istemiyorsanız kabarık ve bolca spreyli topuzlardan kaçının. Siz gençsiniz, bırakın saçlarınız uçuşsun! Olabildiğince organik modeller tercih etmeniz sizi daha şık gösterir. Son olarak saçınıza uygun hafifçe bir makyaj uygulamayı ihmal etmeyin. Kesinlikle ağır bir makyaj uygulamasına girmeyin. Makyajınız, saçınız ve kıyafetinizle bütünlük sağlarsa gecenin kusursuzu siz olabilirsiniz.

Sizin önerileriniz neler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.