2018 Estetik Trendleri

Dünyada hızla yaygınlaşan ameliyatsız güzel duyu uygulamaları 2017 senesinde da ilgi çekmeye devam ediyor…

Yeni Çağ’da yer edinen habere bakılırsa vücutta kalıcı yağlanmada ilk bölge olan aşk tutamaçlarından artık operasyon geçirmeden hem kısa bir sürede hem de ağrısız bir halde kurtulmak mümkün. Günlük yaşama derhal dönebileceğiniz, bir öğle vaktini ayıracak kadar kısa devam eden bir uygulama olan Lipocel Body Hifu, soğutma odaklı ultrason teknolojisi ile yaz kış demeden ameliyatsız incelme isteyenler için çözüm oluyor. Karın, basen, bel bölgesi, kol ve deri altında minimum 1 santimetre kalınlıkta yağ bulunan bölgeler için etkili olan Lipocel, hususi soğutmalı başlığı yardımıyla de ağrısız ve günlük yaşamı da etkilemiyor.

Uygulama esnasında deri altı kolajen destek doku uyarılıyor ve daha gerilmiş bir deri elde ediliyor.

KALICI VE DOLGUN DUDAKLAR

Dudaklarını dolgunlaştırmak, büyütmek isteyenler, kalıcı dudak dolgunlaştırması Permalip ile istedikleri dudaklara kavuşuyor. Permalip, kalıcılığıyla fark yaratırken istenildiğinde de çıkarılma özelliği ile öteki yöntemlerden ayrışıyor.

Değişik boy ve dolgunlukta seçenekleri olan Permalip, kişinin ihtiyacına bakılırsa doğru implantı doktoru ile beraber seçmesine olanak da sunuyor.

SES DALGALARIYLA GENÇLEŞİN

Cilt uygulamalarında en mühim üç teknolojiyi bir sistemde buluşturan Ultracel, cildin her katmanına ulaşarak hastalara geniş bir tedavi aralığı sunuyor.

Ultracel Hifu, Altın İğne Tedavisi, Grid Fraksiyonel Radyo Frekans Tedavisini son teknolojileriyle tek sistemde sunan Ultracel, cildin ihtiyacına bakılırsa kısa zamanda günlük yaşamı etkilemeyen bir çözüm sunuyor.

ÇATLAKLARDAN KURTULUN

Çatlaklardan kurtulmak isteyenler ise çatlak tedavisinde son trend Biodermogenesi ile tanışıyor. Biodermogenesi tedavisi, tahrip olan deriyi, destek katmanlarını enerji bazlı aygıt yardımıyla uyarıyor ve tekrardan yapılandırıyor. Bi- One isminde olan bu cihazla tertipli seanslarla çatlaklar yok edilirken, dokular yeniden canlanıyor ve cilt organik rengine dönüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.